Ogniwa Fotowoltaiczne – dla firm i odbiorców indywidualnych

Nasza firma posiada ponad 25 lat doświadczenia w realizowaniu usług związanych z energetyką.
Rozszerzenie naszej oferty o usługi związane z OZE pozwala nam zaoferować naszym klientom najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie wsparte wieloletnim doświadczeniem w realizacji zleceń zarówno dla biznesu (Elektrownie, Huty stali i szkła, Kuźnie przemysłowe) jak i dla klientów indywidualnych.

Decydując się na nasze usługi mają państwo pewność solidnego wykonania zlecenia przez doświadczoną firmę o stabilnej pozycji rynkowej.

Ogniwa fotowoltaiczne to realny sposób na obniżenie rachunków za energię elektryczną zarówno dla domu jak i przede wszystkim biznesu.

Odpowiednio opracowana instalacja Fotowoltaiczna może pokryć 100% rocznego zapotrzebowania na energię elektryczną.

Dzięki przepisom zobowiązującym dostawców energii „magazynowanie / odkupywanie” nadwyżek energii uzyskanej z ogniw solarnych.
Zmagazynowana przez dostawcę energia elektryczna jest zwracana do naszego domu/ firmy w okresie mniejszej wydajności naszych paneli.
Rozwiązania te sprawiają, że koszt inwestycji w panele fotowoltaiczne zwraca się już po okresie od 6-9 lat od zamontowania, co przy średniej żywotności paneli sięgającej między 30-50 lat zapewnia realne oszczędności i uniezależnienie się od ciągle rosnących cen energii elektrycznej.

Ta metoda obniżenia kosztów jest szczególnie atrakcyjna dla firm posiadających hale produkcyjne lub magazynowe które są idealnym miejscem na montaż farmy solarnej.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Zachęcamy do kontaktu przez TĄ STRONĘ

You may also like...